Тел. +38 099 205 04 79
Тел. +38 068 906 71 26
Skype: web-master.cv.ua.
Email:

Послуги та ціни

Створення веб-сайту включає в себе:

 • Проведення переговорів з Вами, в ході яких визначаються Ваші переваги щодо майбутнього проекту;
 • Розробка структури сайту;
 • Створення дизайн-макету (з урахуванням побажань замовника);
 • Верстка сайту;
 • Наповнення наданим контентом;
 • Встановлення лічильника відвідуваності;
 • Допомога у виборі хостингу, розміщення сайту на хостингу. Хостинг оплачується окремо;
 • Допомога у виборі домену, допомога в реєстрації. Домен оплачується окремо. Вартість залежить від вашого вибору;
 • Реєстрація в пошукових системах;

 • Хостинг — це послуга з надання дискового простору для фізичного розміщення Вашого сайту на сервері, який знаходиться в мережі безперервно і цілодобово.
  Домен (доменне ім'я) — це ім'я Вашого сайту в мережі Інтернет. Наприклад: http://www.mysite.ua, це означає, що Ви купили доменне ім'я mysite в зоні .ua

Сайт Візитка

Сайт Візитка — це сайт, який містить основну інформацію про компанію або приватну особу, де відвідувачі зможуть коротко, але ефективно ознайомитися з наданими послугами і продукцією фірми або компанії.

Сайт Візитка популярний серед невеликих компаній, що працюють у сфері послуг, а також приватних підприємців та фахівців - консультантів, лікарів, адвокатів.

Сайт візитка складається з 5-10 сторінок. Розробка сайту-візитки займає 7-10 робочих днів при наявності всіх матеріалів. Вартість робіт - від 80 $*.

Сайт-представництво

Сайт-представництво — для тих хто бажає розмістити в інтернеті більш докладну інформацію про свою діяльність, перелік послуг, продукти які надає компанія, розмістити прайс-листи. Це повноцінний інтерактивний сайт з оригінальним дизайном та корпоративним стилем.

За розмірами і інформативністю, він трохи більше сайту візитки, від 10 до 25 сторінок. Розробка сайту займає 8-12 робочих днів при наявності всіх матеріалів. Вартість робіт - від 120 $*.

Інформаційний сайт

Інформаційний сайт — представляє відвідувачам широкий спектр інформації з будь-якої тематики, починаючи від наукового видання і закінчуючи певними товарами і послугами. Інформаційний сайт об'єднує в собі добре налагоджену навігацію, побудований структурований каталог з безліччю розділів і підрозділів, оригінальний інтерфейс.

Створення інформаційного сайту може стати джерелом інформації як в комерційній, так і некомерційній сфері діяльності, і бути ефективним бізнес інструментом, що не вимагає великих інвестицій, а також засобом залучення постійної цільової аудиторії.

Розробка інформаційного сайту займає 20-30 робочих днів при наявності всіх матеріалів. Вартість робіт - від 170 $*.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин - це сайт призначений для продажу товарів в мережі інтернет, де є каталог товарів, опис, ціни, кошик, форма для замовлення, можливість вибору способу оплати та доставки товару.

Наявність інтернет-магазину дасть можливість Вашим клієнтам, не виходячи з дому, замовляти потрібні товари в зручний для них час доби, а Вам вивести свій бізнес на новий інтернет рівень.

Розробка інтернет-магазину займає 20-30 робочих днів при наявності всіх матеріалів. Вартість робіт - від 200 $*.

* - згідно чинного законодавства України оплата за послуги проводиться у національній валюті за курсом на день розрахунку.